Základní informace

Headset HTC Vive - VR Arcade

VR Arcade

VR Arcade je moderní revoluční počítačová herna, která nabízí nový herní zážitek v podobě virtuální reality. V herně jsou k dispozici dvě místnosti pojmenované VRSpace připravené pro nejlepší zážitek z hraní ve virtuální realitě.

V naší široké nabídce herních titulů si vybere jak mladší hráč tak i starší pařan, nabízíme oddechové, akční, logické, dětské, scénické, bojové i mnoho dalších zajímavých her.

Zážitek z hraní virtuální reality nelze správně popsat neznalým hráčům, proto si přijďte k nám vyzkoušet jak virtuální realita funguje a jak živý a reálný zážitek opravdu je!

Hrací hodina v naší herně trvá 55 minut čistého herního času!

Virtuální Realita (VR)

Virtuální realita (ve zkratce VR) je systém brýlí (headsetu), ovladačů a senzorů, díky kterým se ponoříte do světa her v naprosto novém rozměru. Technologie 3D, kterou můžete zažít v kině s pomocí barevných brýlí je stále nedokonalá oproti VR. Když si nasadíte VR headset, celý herní svět se vykresluje na obrazovky před očima a mozek si obraz přeloží a pochopí ho, jako by jste v tomto světě opravdu byli.

VR systém VRArcade

Používáme nejmodernější technologii VR HTC Vive. Tyto headsety krmí nejsilnější grafická karta na trhu GeForce GTX 1080Ti za asistence intelových procesorů i5-8400, které se starají o synchronizaci fyzického pohybu hráče s postavou hráče ve hře.

HTC Vive

Soustava headsetu, ovladačů a senzorů, vše propojené kabelem i bezdrátově, vyšlechtěný kousek techniky, který vám zaručí kvalitní zábavu na spoustu hodin.

Headset

Součástí headsetu je zobrazovací jednotka, pásky, kabeláž, kamera, mikrofon, polstrování, nosní výplň, senzory a systémové tlačítko s LED.

Headset je relativně lehký a po nasazení není uživateli na obtíž. Naopak po chvilce jej hráč ani nezaregistruje.

popis headsetu htc vive

Ovladače

Ovladače jsou nepostradatelnou součástí virtuální reality. Představují ve hře hráčovi ruce, nástroje, zbraně i laserové ukazovátka.

Tlačítka:

  • GRIP – na bocích ovladače, většinou slouží k uchopení předmětů, k jejich upuštění nebo manipulaci s objekty
  • TRIGGER – na spodku ovladače, většinou slouží k uchopení předmětů, ke střelbě, interakci s prostředím a další prioritní úkony
  • TOUCHPAD – uprostřed ovladače, slouží jako tlačítko i jako touchpad (na notebooku), ve většině her funguje jako teleport, či pohyb
  • MENU – na vrchu ovladače, většinou slouží jako vyvolávač menu, teleport nebo přepínač
  • SYSTEM – v dolní části ovladače, slouží univerzálně, v jakémkoliv prostředí či hře k vyvolání Steam menu a pozastaví hru.

Popis ovladače HTC Vive

Kde nás najdete?

Najdete nás v Plzni, v ulici Františkánská 120/7.

Sdílej tuto stránku s přáteli: